Про фонд

Впродовж останніх декількох років Україна прямує до свободи та демократії, створюючи нові шляхи поєднання мистецького та суспільного життя. Складні суспільно-економічні процеси та бурхлива історія України роблять її динамічною та ставлять на передову лінію розвитку. Існування за «залізною завісою» зробили мистецтво та культуру України ще більш різноманітними та хвилюючими.

Для того, щоб дійсно інноваційні ідеї процвітали, Україні необхідно розвивати освітню та культурну сфери та шукати співробітництва на міжнародному рівні, сприяти міжнародному обміну в цих сферах.

«Міжнародний фонд розвитку освіти і культури» є недержавною громадською організацією, діяльність якої присвячена розвитку освітніх та культурних відносин України. Ми прагнемо сприяти інтеграції українського мистецтва та освіти у світовий культурно-освітній простір та заохоченню молодих українських митців та активної молоді. Фонд підтримує сучасні мистецькі та освітні проекти, що сприяють культурному обміну та пожвавлюють розвиток цих сфер. Ми знаходимося у постійному пошуку нових та цікавих проектів, які фінансуємо за допомогою організації-донорів, корпоративних спонсорів та меценатів. А також співпрацюємо з державними діячами, формуючи культурну, освітню та мистецьку політику країни.

Пріоритетними напрямками діяльності є відновлення цілісності культурного простору України, зменшення розриву між культурною традицією та сучасними освітніми практиками суспільства.

Мета фонду – наповнення українського суспільства ідеями гуманізму та творчого світобачення, збереження та розвиток українських культурних традицій, сприяння розвитку художньої творчості та популяризація кращих зразків мистецтва, налагодження та розвиток міжнародних відносин, взаємозв’язків та співпраці у галузі культури, мистецтва й освіти з громадськими, благодійними організаціями, центрами, музейними та освітніми закладами, іншими фундаціями, підтримка яскравих представників сучасного мистецтва, талановитої молоді та просвітницька діяльність.